Strona główna

Polana Szymoszkowa

Polana Szymoszkowa

ul. Polana Szymoszkowa 2
Zakopane
tel.18 20 17 230

Strona WWW

Polana Szymoszkowa oferuje atrakcje przez cały rok:

Polana Szymoszkowa

  1. Stacja narciarska z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe: duża kolej sześcioosobowa biegnąca na szczyt Gubałówki (długość trasy w poziomie – 1291 m) oraz mniejsza (4-osobowa) biegnąca do połowy stoku (długość trasy w poziomie – 360 m) Przy dolnej stacji kolei znajduje się również KidsPark Szymoszkowa, a w nim taśma dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Szymaszkowa oferuje wypożyczalnię sprzętu, bary widokowe, restauracje, usługi instruktorów.
  2. Kąpielisko Woda, która je wypełnia pochodzi z odwiertu geotermalnego „Szymoszkowa GT1” i ma temperaturę około 30°C. Według badań przeprowadzonych przez Polską Akademię Nauk woda z odwiertu została zakwalifikowana jako woda termalna, zmineralizowana. W jej skład wchodzą: wapń (37 %), magnez (36 %), sód (23 %), potas (2,3 %). Dla gości Kąpieliska udostępnione są zjeżdżalnia, zjeżdżalnie dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia leżaków oraz karczma. Z kąpieliska roztacza się przepiękny widok na całe Tatry.

Do Szymaszkowej z Pensjonatu Tatry można dojść pieszo (30-40 min.), jak również dojechać samochodem (bezpłatne parkingi) lub busem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij